Air Optix Lensler

Air Optix lensleri, Alcon tarafından üretilmektedir. Bu lensler, silikon hidrojel malzemeden yapılmıştır ve gün boyunca rahat bir kullanım sağlamak için tasarlanmıştır. Air Optix lensler, mukus tabakasının oluşumunu azaltarak, gözleri nemlendirir ve rahat tutar. Air Optix lensleri arasında, günlük, haftalık ve aylık seçenekleri mevcuttur. Ayrıca astigmatlı lensleri, multifocal lensleri ve renkli lensleri de bulunmaktadır.

Air Optix lensleri, silikon hidrogel malzemeden yapılmış olmaları nedeniyle, gözlerin nemli kalmasını ve oksijen geçirgenliğini arttırmaktadır. Bu, gün boyunca rahat bir görme deneyimi sağlar ve gözlerin yorulmasını azaltır. Ayrıca, Air Optix lensleri ile lens kullanmaya alışmak daha kolaydır çünkü lensler gözlerinizde rahat ve hareket edebilirdir. Air Optix lensleri, yüksek kaliteli bir ürün olarak bilinir ve birçok göz doktoru tarafından önerilmektedir.

Fiyatları, satın alacağınız miktar ve kullanım süresi gibi faktörlere göre değişebilir. Doktorunuz ile konuşarak en uygun olan seçeneği seçebilirsiniz.

Air Optix Lens Fiyatları

Air Optix lensleri fiyatları, satın alacağınız miktar ve kullanım süresi gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Örneğin, günlük Air Optix lensleri, haftalık veya aylık lenslere göre daha yüksek bir fiyatla satılabilirler. Ayrıca, astigmatlı veya multifocal lensler genellikle daha yüksek fiyatlarla satılır çünkü bu tür lensler daha spesifik bir ihtiyaca cevap verir ve daha karmaşık bir üretim sürecine ihtiyaç duyarlar.

Air Optix lenslerinin fiyatları, perakende mağazlar veya online marketlere tarafından değişebilir. Fiyatları karşılaştırmak için birden fazla kaynak kullanarak en uygun fiyatı bulabilirsiniz. Ayrıca, doktorunuzla konuşarak, kullanacağınız lensler için en uygun seçenekleri ve fiyatları öğrenmeniz önerilmektedir.

Air Optix Lens Çeşitleri

Air Optix lens çeşitleri arasında;

  • Air Optix Aqua
  • Air Optix Plus HydraGlyde
  • Air Optix Night & Day Aqua
  • Air OptixPlus HydraGlyde for Astigmatism
  • Air Optix Plus HydraGlyde for Multifocal
  • Air Optix Colors

 

Air Optix markası, tüm bu çeşitleri de dahil olmak üzere çeşitli lens seçenekleri sunmaktadır ve kişinin göz sağlığına ve ihtiyacına göre değişebilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir